Halı Yıkama

Antalya halı yıkama ve temizlik şirketleri

Antalya Halı Yıkama

Herkese merhabalar
Bu halılar nasıl yıkanacak , temiz olacak mı hijyenik olacak mı diye düşünüyorsanız işte tam orada Antalya halı yıkama firmaları arasından Anıl halı yıkama olarak biz devreye giriyoruz.
Antalya Anıl halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize halı yıkama sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için her zaman kendimizi ve işimizi geliştiriyor. Halı yıkama teknolojisini yakından takip ediyoruz . 2006 da bu işe başladığımızda günlük 50 m2 halı yıkama kapasitemiz varken şu anda günde 2000 m2 yıkama ve 2000 m2 kurutma kapasitemiz vardır. Biz bu başarımızı ve Antalya halı yıkama firmaları arasındaki farklılığımızı güven esasına dayalı ticaret anlayışımıza ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza borçluyuz.

ANIL HALI YIKAMA

Anıl Antalya halı yıkama olarak Antalya merkezde ve Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ilçelerinde ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Halı temizliğinde Antalya Anıl halı yıkama fabrikamızda her türde halıyı hijyenik olarak profesyonel ,bitkisel ve anti bakteriyel halı yıkama deterjanlarıyla yıkıyoruz. Halılar Anıl Antalya halı yıkama fabrikamıza geldiğinde cinslerine göre ayrılır, toz alma işleminden geçer. Her cins halının kendisine özel deterjanı leke çıkarıcısı , yıkama şekli ve makine baskı ayarı vardır. Örneğin makine halılarında otomatik halı yıkama makinemizde yıkama süresi kirlilik durumuna göre 3 ile 5 dk arasında değişirken fırçaların baskı basınç ayarı 6 bar dır. Bu süre ,deterjan ,baskı ayarı, leke çıkarıcılar halının cinsine göre değişiklik gösterir. Bu işlemlerden geçen halılar kurutma makinesinden geçtikten sonra askılara asılır. Askılarda bir lekeye ve ya olumsuzluğa rastlarsak bu işlemler sil baştan tekrar yapılır. Anıl Antalya halı yıkama olarak temizliğin garantisini veriyoruz ve şunu size rahatlıkla söylüyoruz. Bizim çıkartamadığımız lekeyi hiçbir Antalya halı yıkama firması çıkartamaz.

HALI YIKAMA

Evimizde banyo tuvalet de dahil her bölümünde kullandığınız halılarınızın periyodik ve hijyenik bakımının yapılması sizin ve çocuklarınızın sağlığı açısından çok önemlidir. Astım bronşit ,alerji vb. solunum yolu hastalıklarını tetikleyeceği gibi enfeksiyon riskini de arttıran mikroorganizmaları ve bakterileri içine hapseder. Halı elbette de sağlıklıdır ama temiz kullanıldığı sürece son zamanlarda piyasada bir çok halı yıkama firması türedi ucuz halı yıkama yapıyoruz diye evet doğrudur ama halılarınız ne kadar temiz ve hijyenik oluyor ve ne tür ilaçlar kullanılıyor bunların hiç birini bilmiyorsunuz atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi yavan olur bizim size nacizane tavsiyemiz tasarruf edeceğim diye sağlığınızdan olmayın para kazanılır ama sağlık asla..

ANTALYA HALI YIKAMA AŞAMALARI

Antalya Anıl halı yıkama olarak hizmetimiz ücretsiz servislerimizle başlar. Ücretsiz servisimiz halılarınızı kapınızdan alır ve Anıl Antalya halı yıkama fabrikamıza getirir. Burada halılar cinslerine göre ayrılır leke kontrolü ve leke müdahalesi yapılır, özel hazırlanan deterjanlarımız la yıkama işlemine girer, yıkanan halılarınız kurutulmak üzere kurutma makinelerine atılır.

Bu makineler halılarınızı % 90 a kadar kurutur buradan çıkan halılar kurutma askılarına asılır. Askılara asılan halılar önce askıda kontrol edilir. Burada leke ve herhangi bir olumsuzluk görülmezse halılarınız kurutmaya bırakılır. Halılar kurutulduktan sonra askılardan toplanır. Paketleme tezgahına alınır bizim için en önemli ve en titiz davrandığımız yer burasıdır. Burada halılar detaylı kontrol edilir. Halıların lekesine ve temizliğine bakılır temiz halılar kontrolden sonra süpürülür ve paketlenir. Eğer olumsuz bir durum leke çıkmaması vb. bir durumla karşılaşırsak halılar tekrar yıkama işlemine alınır. Zaten bizim için en önemli prensip budur yıkanan halılar önce Anıl Antalya halı yıkama Fabrikamızın çalışanlarının içine sinmeli dir. Sonrasında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanalım . En son aşamamız ise dağıtım aşamasıdır. Halılar hazırlandıktan sonra müşteriler tek tek aranır ve müsaitlik durumu öğrenilir. o gün müsait değiller ise ortak bir gün kararlaştırılır servise o doğrultuda çıkarız. 

Anıl Antalya halı yıkama olarak son sözümüz siz mutlu olursanız bizde mutlu oluruz. Mutlu bir dünyada yaşamak dileğiyle tüm müşterilerimize iyi günler dileriz.
Salgılarımızla…

Muratpaşa halı yıkama, Kepez halı yıkama, Konyaaltı halı yıkama

Send via WhatsApp