Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama

Anıl Koltuk Yıkama Antalya de 2006 yılında bu yana güvenin netlikle tek örneğidir. Antalya genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunuyoruz. Anıl Antalya Koltuk Yıkama da yıkamış olduğumuz her koltukta kirler karşısında kaliteli anti bakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Koltuklarınızda çok ağır bir leke olmadığı sürece her türlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz. Anıl Antalya Koltuk Yıkama firmamızda yıkatacağınız bütün koltuk takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya ya da yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.

Koltuk Yıkama Aşamaları
1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinemizle tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olduğundan ötürü bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir tekniktir.)
Antalya koltuk yıkama
2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampuanı seçilir. (Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltuğun kumaşına zarar verebilir.)
Antalya koltuk yıkama
3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yıkama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme tekniği ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
koltuk yıkama Antalya
4.Koltuk yıkama prosedürüne başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelliği olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.
koltuk yıkama şirketleri

5.Artık koltuk yıkama prosedürüne geçebiliriz bu prosedürde koltuğun kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması sağlanır.
koltuk yıkama firmaları
6.Kirleri kabaran koltuğu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme prosedürünü yaparız.
Antalya koltuk yıkama fiyatları
7.Daha sonra koltuğun tamamına saf su verilerek vakum makinesi ile durulanır ve hijyenik olması sağlanır. Vakumlanan koltuk %85-90 oranında kurutulmuş olup yalnızca nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi etkenler yaşanmaz.

8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamamen hijyenik olması için buharlı yıkama uygulanır. (Buharlı yıkama isteğe bağlı olarak yapılır.)
Antalya koltuk yıkama fiyatları
9.Yıkama prosedürü biten koltuğun son denetimi yapılır. Çıkmayan inatçı leke ya da problemli bölge varsa yeniden müdahale edilir.
Antalya koltuk yıkama

SIKÇA SORULAN SORULAR
Koltuk yıkama Antalya – Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzde yüz Garanti Verebilir misiniz?
Koltuk yıkamada her lekeyi koltuğun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde olası değildir. Müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltuğunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair garanti veriyoruz.
Antalya koltuk yıkama fiyatları -Yıkanan koltuğum Kaç Saatte Kurur?
Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3 motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama makinelerimiz , yıkama prosedürü yapılırken vermiş olduğu suyu %85-90 oranında vakumluyor ve prosedür bitiminde bir kez daha vakumlama prosedürü yapıyoruz , yıkanan koltuk kumaşında yalnızca %10-15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte kuruyarak kullanmak mümkün hale gelmektedir. Kumaşta nem bırakarak kokuya, kusma lekelerine neden olmaz ve koltuğunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.

Antalya koltuk yıkama-Randevu sisteminiz nasıl çalışır, hemen geliyor musunuz?

Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma ya da gidememe gibi olası sorunları tamamıyla ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 1 gün önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz.
Antalya da koltuk yıkama – Yıkama sonrası eski lekeler ya da su lekeleri meydana çıkar mı?
Profesyonel ekibimiz koltuk yıkama prosedürü yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat ya da birkaç gün , ay , yıl sonra  yeniden ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde katiyen ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenden dolayı su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi sorunlara karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir sorunla karşı karşıya kalmış olmasak ta bu gibi bir durum oluşursa para ödemeden gelip yıkama prosedürünü yeniden yerine getiriyoruz.

Antalya Yatak Yıkama
Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Yatak Yıkama
1. Yatak ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinemizle vakumlanarak tozlardan arındırılır,
2. Yatak kumaşı incelenerek makul özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
3. Daha sonra yatak özel karışımlı yatak yıkama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yıkama prosedürü başlatılır , yatak spreyleme tekniği ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
4. Yıkama prosedürüne geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücüler ile kumaşa zarar vermeyecek şekilde hafifçe fırçalanır.
5. Bundan sonra yıkama prosedürüne geçilir, bu prosedürde yatağın tüm kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yıkama makinesiyle püskürtme ve emiş sistemi ile yıkanarak hijyenik olması sağlanır.
6. Yıkama prosedürü biten yatağın, son denetimi yapılır, çıkmayan inatçı leke ya da problemli bölge varsa yeniden müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
ANTALYA’NIN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Antalya koltuk yıkama

Kepez koltuk yıkama

Muratpaşa koltuk yıkama

Konyaaltı koltuk yıkama

WhatsApp chat