Hakkımızda

ANTALYA DA TEMİZLİK VE HALI YIKAMA FİRMALARININ ÖNCÜSÜ 

Merhabalar,

Halı yıkama ve temizlik sektöründeki teknolojik gelişmeler ışığında, çağımız teknolojisinden en üst düzeyde faydalanan ekibimiz, kurumsal veya bireysel  temizlik ve halı temizliği konusu ile ilgili uzmanlaşmıştır.

Antalya’da faaliyet gösteren profesyonel ekibimiz, eğitimli ve bilgi sahibi olan elemanlardan oluşmaktadır. Antalya’da Muratpaşa Kepez Konyaaltı ve Aksu da   hizmet veren firmamız, profesyonel halı yıkama ve temizlik firması olarak Antalya ilinde uzun yıllardan beri bilinen bir marka olmuştur.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin bir biçimde erişerek, ihtiyaç analizi doğrultusunda onarım, düzenleme,temizlik  ve yıkama hizmeti vermekteyiz. Anıl Antalya halı yıkama firması olarak hizmet veren ekibimiz, her zaman en hızlı şekilde çözüm üreterek müşteri mağduriyetini engel olan ve planlı bir zaman dahilinde çalışmaktadır.

Gerekli olan her hususta bilgi alınabilecek olan ve destek veren müşteri temsilcilerimizle, Antalya’nın bütün bölgelerinde halı yıkama konusu ile ilgili hizmet veriyoruz.

Misyonumuz
İnsanlara zaman kazandırarak temizlik ve halı temizliği konusu ile ilgili profesyonel ekipmanlar dahilinde hizmet veren bir firma olarak, temizlik ve halı yıkama Antalya denildiğinde ilk akla gelen marka olma hedefiyle yola çıktık.

Ekibimiz en iyi koşullarda faydalanabileceğiniz temizlik ve halı temizleme prosedürünü tecrübeli ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Bu temizleme prosedüründe teknolojik yıkama ve temizleme sistemlerinden destek alarak, en hızlıca müşterinin işini adreste veya adrese teslim olarak tamamlama konusu ile ilgili uzman bir ekiple görev yapıyoruz.

Vizyonumuz
Gelecek yıllarla  ile ilgili planlarımız, Antalya merkezli başladığımız bu yolculuğumuzu bütün Türkiye’ye yayarak temizlik ve halı yıkama sektördeki en büyük firma haline gelmek istemekteyiz.

Bu yolculuk sırasında, teknolojik alt yapımızla beraber sürekli geliştirdiğimiz işimizi, eğitimli elemanlarımızı arttırarak daha nitelikli hale getirmek en büyük amaçlarımızdandır birisi.

İlkelerimiz
Halı yıkama ve temizlik hizmeti veren firmamız, en hızlıca müşterilerine ürettiği çözümlerle, halıları adresten alıp adrese teslim ederken, yıkama, temizlik ve onarım konusu ile ilgili da gerekli desteği sağlamaktadır.

Halı yıkama işlerimizde, halınızın kalitesine göre değişen temizlik teknikleri kullanılarak, halının hiçbir dış faktörden etkilenmemesi sağlanmaktadır. Halının kalitesi bozulmadan, müşterinin beklentisine makul bir biçimde temizlenen halılar adrese teslim edilerek zamandan kazanmak mümkün olmaktadır.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verme garantisi verirken, güler yüzlü ekibimizi derli toplu olarak eğitimden geçirmekteyiz. Halı yıkama konusu ile ilgili Antalya’nın güvenilir temizlik ve halı yıkama adresi olan firmamız, her zaman kendini geliştirme yolunda ilerlemeyi mümkün kılmaktadır.

WhatsApp chat