Halı Yıkama

ANTALYA HALI YIKAMA

Herkese merhabalar

Bu halılar nasıl yıkanacak , temiz olacak mı hijyenik olacakmı diye düşünüyorsanız işte tam orada Antalya halı yıkama firmaları arasından Anıl halı yıkama olarak biz devreye giriyoruz.

Antalya Anıl halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize halı yıkama sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti  vermek için her zaman kendimizi ve işimizi geliştiriyor, halı yıkama teknolojisini yakından takip ediyoruz .  2006 da bu işe başladığımızda günlük 50 m2 halı yıkama  kapasitemiz varken şu anda günde 2000 m2 yıkama ve 2000 m2 kurutma kapasitemiz vardır. Biz bu başarımızı ve Antalya halı yıkama firmaları arasındaki farklılığımızı güven esasına dayalı ticaret anlayışımıza ve müşteri memnuniyeti odaklı  çalışmamıza  borçluyuz.

Anıl Antalya halı yıkama olarak Antalya merkezde ve Kepez, Konyaaltı, Muratpaşa ilçelerinde ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Halı temizliğinde Antalya Anıl halı yıkama fabrikamızda her türde halıyı hijyenik olarak profesyonel ,bitkisel ve antibakteriyel halı yıkama deterjanlarıyla yıkıyoruz. Halılar Anıl halı yıkama fabrikamıza geldiğinde cinslerine göre ayrılır toz alma işleminden geçer. Her cins halının kendisine özel deterjanı leke çıkarıcısı , yıkama şekli ve baskı ayarı vardır. Örneğin makine halılarında otomatik halı yıkama makinemizde yıkama süresi kirlilik durumuna göre 3 ile 5 dk arasında değişirken fırçaların baskı basınç ayarı 6 bar dır. Bu süre ,deterjan ,baskı ayarı, leke çıkarıcılar halının cinsine göre değişiklik gösterir. Bu işlemlerden geçen halılar kurutma makinesinden geçtikten sonra askılara asılır askılarda bir lekeye ve ya olumsuzluğa rastlarsak bu işlemler sil baştan tekrar yapılır. Anıl Antalya halı yıkama olarak temizliğin garantisini veriyoruz ve şunu size rahatlıkla söylüyoruz. Bizim çıkartamadığımız lekeyi hiçbir Antalya halı yıkama  firması çıkartamaz.

Evimizde banyo tuvalet de dahil her bölümünde kullandığınız halılarınızın periyodik ve hijyenik bakımının yapılması sizin ve çocuklarınızın sağlığı açısından çok önemlidir. Astım bronşit ,alerji vb. solunum yolu hastalıklarını tetikliyeceği gibi enfeksiyon riskini de arttıran mikroorganizmları ve bakterileri içine hapseder. Halı elbette de sağlıklıdır ama temiz kullanıldığı sürece son zamanlarda piyasada bir çok halı yıkama firması türedi ucuz halı yıkama yapıyoruz diye evet doğrudur ama halılarınız ne kadar temiz ve hijyenik oluyor ve ne tür ilaçlar kullanılıyor bunların hiç birini bilmiyorsunuz atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi yavan olur bizim size nacizane tavsiyemiz tasarruf edeceğim diye sağlığınızdan olmayın para kazanılır ama sağlık asla..

Antalya Anıl halı yıkama olarak hizmetimiz ücretsiz servislerimizle başlar. Ücretsiz servisimiz halılarınızı kapınızdan alır ve Anıl Antalya halı yıkama fabrikamıza getirir. Burada halılar cinslerine göre ayrılır  leke kontrolü ve leke müdahalesi yapılır , özel hazırlanan deterjanlarımızla yıkama işlemine girer, yıkanan halılarınız kurutulmak üzere kurutma makinelerine atılır. Bu makieneler halılarınızı % 90 a kadar kurutur buradan çıkan halılar kurutma askılarına asılır. Askılara asılan halılar önce askıda kontrol edilir burada leke ve herhangi bir olumsuzluk görülmezse halılarınız kurutulamaya bırakılır. Halılar kurutulduktan sonra askılardan toplanır ve paketleme tezgahına alınır bizim için en önemli ve en titiz davrandığımız yer burasıdır burada halılar detaylı kontrol edilir burada halıların lekesine ve temizliğine bakılır temiz halılar kontrolden sonra süpürülür ve paketlenir eğer olumsuz bir durum leke çıkmaması vb. bir durumla karşılaşırsak halılar tekrar yıkama işlemine alınır zaten bizim için en önemli prensip budur yıkanan halılar önce Antalya Anıl halı yıkama fabrikamızın çalışanlarının içine sinmelidir ki sonrasında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanalım . En son aşamamız ise dağıtım aşamasıdır burada halılar hazırlandıktan sonra müşteriler tek tek aranır ve müsaitlik durumu öğrenilir o gün müsait değiller ise ortak bir gün kararlaştırılır  servise o doğrultuda çıkarız bazı kurnaz arkadaşlar gibi habersiz servise çıkıp biz geldik siz evde yoktunuz ekstra servis ücreti ödeyeceksiniz falan yapmayız.

Antalya Anıl halı yıkama olarak son sözümüz siz mutlu olursanız bizde mutlu oluruz. Mutlu bir dünyada yaşamak dileğiyle tüm müşterilerimize iyi günler dileriz.

Salgılarımızla…

Bir yorum bırakın